MAHLE Polska Spółka z o.o., Krotoszyn

MAHLE Polska Spółka z o.o., Krotoszyn

Początki zakładu sięgają 1877 r. Od czerwca 1999 r. MAHLE Polska Sp. z o.o. należy do koncernu MAHLE. Zakład zatrudnia blisko 3000 osób i wytwarza następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory.

Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe pozwalają sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Dostarczamy produkty do największych producentów samochodów bezpośrednio na linie produkcyjne.

Krotoszyn to miasto o bogatej historii zapisanej w zabytkach, pięknych kamienicach i starych uliczkach. Każdy z gości odwiedzających miasto, spotka tu życzliwych ludzi, chętnych do współpracy i pomocy. Piękno Krotoszyna można dostrzec zwiedzając nie tylko zabytkową starówkę miasta, ale także przechadzając się pośród terenów zielonych w parku krajobrazowym lub na krotoszyńskim Błoniu. Liczne placówki edukacyjne, obiekty sportowe, oraz wydarzenia kulturowe sprawiają iż miasto jest atrakcyjne. Turyści znajdą tu szlaki turystyczne, zabytki, rezerwaty przyrody i hotele. Można się tu zrelaksować, grając w kręgle lub korzystając z krytej pływalni, czy też w okresie letnim z basenu odkrytego.

Zobacz aktualne oferty pracy w MAHLE w Krotoszynie

MAHLE Polska Spółka z o.o.
Mahle 6
63-700 Krotoszyn
Telefon
+48 62 7225-100
Fax
+48 62 7252-058
Share