3 Lokality v Czech Republic

Holýšov

MAHLE Behr Holýšov s.r.o. je významným dodavatelem termostatů pro automobilový průmysl. V našem závodě se výrobky nejen kompletují, ale zároveň i vyrábí jednotlivé komponenty. Výroba je rozdělena na dvě části, vstřikovnu a montáž. Významnou součástí našeho závodu je exkluzivní projekt výroby aromatizačních jednotek pro luxusní vozy Audi a BMW.

Neustále snažíme rozšiřovat tým zaměstnanců o zkušený, flexibilní a angažovaný personál, který bude optimálně využíván a zároveň stimulován k individuálnímu růstu. Cílem je získat spolehlivé, iniciativní, samostatné a především nadšené lidi se zájmem o dění v závodě spojené s loajalitou k firmě.

MAHLE Behr Holýšov s.r.o., Holýšov

MAHLE Behr Holýšov s.r.o.
Politických vězňů 676
34562 Holýšov
Phone
+420 377 013 552
Fax
+420 377 013 555

Mnichovo Hradiště

Závod MAHLE Behr v Mnichově Hradišti se nachází ve Středočeském kraji na okraji chráněné krajinné oblasti Český Ráj. Mnichovo Hradiště je vzdálené zhruba 70km od hlavního města Prahy a přibližně 40 km od krajského města Liberce. Mnichovo Hradiště je s oběma městy spojeno dálnicí. Vzhledem k velikosti města je k dispozici omezené kulturní i sportovní vyžití.

Závod v Mnichově Hradišti byl založen v roce 1998 a v roce 2013 se stal součástí skupiny MAHLE. Od této doby firma nepřetržitě roste a stále pracuje na nových projektech. V závodě se vyrábí plastové díly pro následnou produkci výparníků, chladičů a montáž klimatizačních jednotek. V Evropě se řadíme k jedněm z největších výrobců chladičů pro nákladní automobily. V současné chvíli se počet zaměstnanců pohybuje mezi 1300 a 1400.

MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o., Mnichovo Hradiště

MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o.
Víta Nejedlého 1471
29501 Mnichovo Hradiště
Phone
+420 326 770-811
Fax
+420 326 770-515

Mošnov

MAHLE v Mošnově, aglomerace Ostrava

MAHLE v Mošnově je společnost založená v roce 2006 jako Behr Ostrava. Součástí skupiny MAHLE se stala v roce 2013. Závod je zaměřen na výrobu kondenzátorů, radiátorů, přímých i nepřímých chladičů vzduchu, topných těles, chladících modulů a plastových komponentů jako jsou kryty, rámy a ventilátory, sběrné sání vzduchu, nádrže a konzoly. Rovněž se zde nachází pracoviště, kde jsou vyráběny skládané trubky a probíhá zde míchání a nanášení fluxu. Našich 1500 zaměstnanců může denně využívat firemní kantýnu a bezplatné parkování. Zaměstnanci dále oceňují především dobře nastavený benefitní systém.

Infrastruktura

MAHLE v Mošnově se nachází v severovýchodní části České republiky, v Moravskoslezském kraji, přibližně 20 km od Ostravy (třetího největšího města České republiky) a asi 40 km od polských hranic. Celá ostravská aglomerace je již domovem téměř 1 milionu obyvatel, což je druhá největší městská aglomerace v České republice. Ostrava je dopravním a logistickým uzlem v severovýchodní části České republiky. Hned vedle závodu je mezinárodní letiště Leoše Janáčka Ostrava, které spojuje Ostravu s řadou evropských metropolí. Páteří silniční infrastruktury je dálnice D1, samozřejmostí je i hustá síť městské hromadné dopravy s tramvajemi, trolejbusy a autobusy. Přestože má Ostrava průmyslový charakter oceňovaný zejména turisty, nabízí tento region spoustu sportovních, společenských a kulturních akcí, čtyřdenní festival " Colours of Ostrava " je populární po celé zemi. Tento kraj je velmi příjemným místem pro život s množstvím aktivit v blízkosti hor Beskydy, kde najdete klid a krásnou přírodu.

MAHLE Behr Ostrava s.r.o., Mošnov

MAHLE Behr Ostrava s.r.o.
Průmyslová ul. 368
742 51 Mošnov
Phone
+420 556 312-711
Share