3 Lokalizacje w Poland

Krotoszyn

Początki firmy sięgają 1877 r. a od czerwca 1999 r. MAHLE Polska Sp. z o.o. należy do koncernu MAHLE. Zakład zatrudnia blisko 3000 osób i wytwarza następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory. ?Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe pozwalają sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Dostarczamy produkty do największych producentów samochodów bezpośrednio na linie produkcyjne.

Dobre miejsce do życia

Krotoszyn to miasto o bogatej historii zapisanej w zabytkach, pięknych kamienicach i starych uliczkach. Każdy z gości odwiedzających miasto, spotka tu życzliwych ludzi, chętnych do współpracy i pomocy. Piękno Krotoszyna można dostrzec zwiedzając nie tylko zabytkową starówkę miasta, ale także przechadzając się pośród terenów zielonych w parku krajobrazowym lub na krotoszyńskim Błoniu. Liczne placówki edukacyjne, obiekty sportowe, oraz wydarzenia kulturowe sprawiają iż miasto jest atrakcyjne. Turyści znajdą tu szlaki turystyczne, zabytki, rezerwaty przyrody i hotele. Można się tu zrelaksować, grając w kręgle lub korzystając z krytej pływalni, czy też w okresie letnim z basenu odkrytego.

Zobacz aktualne oferty pracy w MAHLE w Krotoszynie (link)

MAHLE Polska Spółka z o.o., Krotoszyn

MAHLE Polska Spółka z o.o.
Mahle 6
63-700 Krotoszyn
Telefon
+48 62 7225-100
Fax
+48 62 7252-058

Ostrów Wielkopolski

MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim jest częścią Grupy MAHLE od 2015 r. i pracuje tutaj około 2500 pracowników. Zakład specjalizuje się w produkcji komponentów chłodzenia do samochodów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych, dostarczanych bezpośrednio na linie montażowe największych producentów samochodów na świecie. W Ostrowie Wielkopolskim działa również największe w regionie Centrum Badawczo-Rozwojowe gdzie niemal 400 pracowników opracowuje, wytwarza i testuje rozwiązania wdrażane w zakładach MAHLE na całym świecie. Od 2017 roku działa tutaj również centrum obsługi logistycznej dla dużej części zakładów MAHLE w Europie.

Atrakcyjne miejsce do życia

Ostrów Wielkopolski to dynamicznie rozwijające się miasto (ponad 70 tys. mieszkańców) o bogatej, wielokulturowej historii, nastawione na zwiększanie komfortu życia mieszkańców. Historyczne śródmieście z restauracjami, barami i zewnętrznymi ogródkami jest łatwo dostępne pieszo, rowerami (wiele stacji wypożyczania rowerów) czy rozwiniętą komunikacją miejską (rosnąca flota autobusów elektrycznych). Miejskie tereny zielone z dużym parkiem centralnym oraz terenami rekreacyjnymi i piaszczystą plażą nad zbiornikiem wodnym zapewniają odpoczynek i są wykorzystywane do uprawiania sportów. W mieście funkcjonuje nowoczesny, letni aqua-park, zimowe lodowisko, kilka krytych pływalni i wiele centrów fitness. Odbywa się tu wiele wydarzeń kulturalnych - muzycznych, teatralnych i filmowych, niektóre o ogólnokrajowej renomie, m.in. festiwale muzyki Chopina, Jazzowe, Bluesowe czy Regee oraz filmowy festiwal im. Krzysztofa Komedy. W mieście działa nowoczesne kino, a w dużym centrum handlowym powstaje kolejne kino typu Multipleks. Potencjał miasta dostrzegają inwestorzy lokujący w okolicy swoje przedsiębiorstwa i deweloperzy, którzy zapewniają nową infrastrukturę mieszkaniową.

Sprawdź oferty pracy w MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim (link)

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o., Ostrów Wielkopolski

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.
Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 595 05 05
Fax
+48 62 595 05 06

Wrocław

Centrum usług wspólnych MAHLE z siedzibą we Wrocławiu, zostało otwarte w 2017 r.

Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa jest wsparcie globalnych struktur grupy MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT. Główne zadania spółki to konsolidacja i standaryzacja procesów, zwiększenie ich wydajności i jakości. Dział Finansów realizuje procesy księgowe w obszarze środków trwałych, należności, zobowiązań, rozliczeń z pracownikami oraz rozliczeń pomiędzy jednostkami Intercompany dla spółek w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Niemczech i Polsce. Dział IT natomiast realizuje wsparcie operacyjne procesów IT w zakresie aplikacji biznesowych (głównie system SAP ERP), infrastruktury IT, end-user computing. Ponadto Dział IT świadczy usługę Service Desk dla spółek w Niemczech, Austrii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

Lokalna infrastruktura

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska, czwartego pod względem liczby ludności miasta w Polsce (ponad 600 000 mieszkańców). Siedziba firmy znajduje się w prestiżowym biurowcu Nicolas Business Center, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, co gwarantuje wygodny dojazd różnymi środkami komunikacji miejskiej. Wrocław jest ekonomicznym, technologicznym i kulturowym ośrodkiem, ale również jednym z najszybciej rozwijających się obszarów metropolitarnych w Polsce. Jego potencjał jest doceniany przez zagranicznych inwestorów, którzy uznali Wrocław z jedną z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Europie. To miasto zorientowane biznesowo, ale również otwarte na zagranicznych pracowników, z silnym elementem multikulturowości. To także świetne miejsce do życia, z bogatą ofertą kulturową i rozrywkową oraz solidnym zapleczem nowoczesnej infrastruktury mieszkaniowej.

MAHLE Shared Services Poland Spólka z o.o., Wrocław

MAHLE Shared Services Poland Spólka z o.o.
Nicolas Business Center, 1st floor ul. Świętego Mikołaja 18-20
18-20, 1
50-128 Wrocław
Share