5 Lokalizacje w Poland

Krotoszyn

Ostrów Wielkopolski

MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim jest częścią Grupy MAHLE od 2015 r. i pracuje tutaj około 3000 pracowników. Zakład specjalizuje się w produkcji komponentów chłodzenia do samochodów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych, dostarczanych bezpośrednio na linie montażowe największych producentów samochodów na świecie.

W Ostrowie Wielkopolskim działa również największe w regionie Centrum Badawczo-Rozwojowe gdzie niemal 400 pracowników opracowuje, wytwarza i testuje rozwiązania wdrażane w zakładach MAHLE na całym świecie. Od 2017 roku działa tutaj również centrum obsługi logistycznej dla dużej części zakładów MAHLE w Europie.

Ostrów Wielkopolski to dynamicznie rozwijające się miasto (ponad 70 tys. mieszkańców) o bogatej, wielokulturowej historii, nastawione na zwiększanie komfortu życia mieszkańców. Historyczne śródmieście z restauracjami, barami i zewnętrznymi ogródkami jest łatwo dostępne pieszo, rowerami (wiele stacji wypożyczania rowerów) czy rozwiniętą komunikacją miejską (rosnąca flota autobusów elektrycznych). Miejskie tereny zielone z dużym parkiem centralnym oraz terenami rekreacyjnymi i piaszczystą plażą nad zbiornikiem wodnym zapewniają odpoczynek i są wykorzystywane do uprawiania sportów. W mieście funkcjonuje nowoczesny, letni aqua-park, zimowe lodowisko, kilka krytych pływalni i wiele centrów fitness. Odbywa się tu wiele wydarzeń kulturalnych - muzycznych, teatralnych i filmowych, niektóre o ogólnokrajowej renomie, m.in. festiwale muzyki Chopina, Jazzowe, Bluesowe czy Regee oraz filmowy festiwal im. Krzysztofa Komedy Grand Prix Komeda. Potencjał miasta dostrzegają inwestorzy lokujący w okolicy swoje przedsiębiorstwa i deweloperzy, którzy zapewniają nową infrastrukturę mieszkaniową.

Sprawdź oferty pracy w MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o., Ostrów Wielkopolski

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.
Wodna 15
63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 595 05 05
Fax
+48 62 595 05 06

Wroclaw

W Psarach mieści się centrum logistyczne MAHLE Aftermarket. MAHLE Aftermarket oferuje produkty naszych 7 marek, czyli: MAHLE Original, Knecht, Behr, Metal Leve, Izumi, Clevite oraz BRAIN BEE.

Oprócz tego MAHLE Aftermarket zapewnia kompletne pakiety rozwiązań w zakresie napraw i konserwacji pojazdów.

Psary to niewielka miejscowość blisko Wrocławia, bardzo dobrze z nim skomunikowana. Mieszkańcy korzystają z uroków zieleni w parku lub podczas wycieczek rowerowych po wałach Starej Widawy. Znajduje się tutaj również stacja badawczo-dydaktyczna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Sprawdź oferty pracy w MAHLE Aftermarket

MAHLE Aftermarket GmbH, Wroclaw

MAHLE Aftermarket GmbH
Pogodna street no 2 in Psary
51-188 Wroclaw

Wrocław

MAHLE Shared Services Poland (Centrum usług wspólnych MAHLE) z siedzibą we Wrocławiu, zostało otwarte w 2017 r.

Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa jest wsparcie globalnych struktur grupy MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT. Główne zadania spółki to konsolidacja i standaryzacja procesów, zwiększenie ich wydajności i jakości. Dział Finansów realizuje procesy księgowe w obszarze środków trwałych, należności, zobowiązań, rozliczeń z pracownikami oraz rozliczeń pomiędzy jednostkami Intercompany dla spółek w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Niemczech i Polsce. Dział IT natomiast realizuje wsparcie operacyjne procesów IT w zakresie aplikacji biznesowych (głównie system SAP ERP), infrastruktury IT, end-user computing. Ponadto Dział IT świadczy usługę Service Desk dla spółek w Niemczech, Austrii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska, czwartego pod względem liczby ludności miasta w Polsce (ponad 600 000 mieszkańców). Siedziba firmy znajduje, na Starym Mieście, co gwarantuje wygodny dojazd różnymi środkami komunikacji miejskiej.

Wrocław jest ekonomicznym, technologicznym i kulturowym ośrodkiem, ale również jednym z najszybciej rozwijających się obszarów metropolitarnych w Polsce. Jego potencjał jest doceniany przez zagranicznych inwestorów, którzy uznali Wrocław z jedną z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Europie. To miasto zorientowane biznesowo, ale również otwarte na zagranicznych pracowników, z silnym elementem multikulturowości. To także świetne miejsce do życia, z bogatą ofertą kulturową i rozrywkową oraz solidnym zapleczem nowoczesnej infrastruktury mieszkaniowej.

Sprawdź oferty pracy w MAHLE Shared Service Poland

MAHLE Shared Services Poland Spółka z o.o., Wrocław

MAHLE Shared Services Poland Spółka z o.o.
Nicolas Business Center, 1st floor ul. Świętego Mikołaja 18-20
18-20, 1
50-128 Wrocław
Share