Twoje doświadczenie zawodowe i nasze możliwości - razem dobra perspektywa na przyszłość.

Czy jako specjalista i menedżer poszukujesz odpowiedzialnych zadań i ról, które dają ci miejsce do działania. Jeśli tak, to musimy porozmawiać. Cenimy osoby zaangażowane, które chcą mieć duży wpływ na motoryzację i szeroko rozumianą przyszłą mobilność.

Różnorodne możliwości w międzynarodowym środowisku

Wpływamy na aktualną i przyszłą mobilność. Mamy dla Ciebie odpowiedzialne stanowiska i ciekawe wyzwania, w których możesz wykorzystać swój potencjał. Będziesz pracować nad międzynarodowymi projektami - będziesz w bliskim kontakcie zarówno z lokalnymi zespołami projektowymi jak i ze współpracownikami z placówek MAHLE na całym świecie. Oczekujemy od Ciebie odwagi i samodzielności, niezależnie od tego w jakich projektach będziesz brał udział.

Badania i rozwój, technologia informacyjna, zarządzanie jakością, produkcja, sprzedaż, zakupy lub kontroling - wiele możliwości czeka. Dołącz do nas.

Czy to praca dla mnie?

Jeśli lubisz różnorodność, myślisz nieszablonowo i jesteś międzynarodowym graczem zespołowym, rozwijaj z nami swoją karierę. Szukamy wszechstronnych, innowacyjnych ludzi, którzy myślą międzykulturowo i pracują odpowiedzialnie.

Dr Christian Maisch, szef działu rozwoju systemów

„Silnik spalinowy jutra w świecie pełnym napędów elektrycznych - moja ścieżka kariery w MAHLE pozostaje ekscytująca. Duch zespołu, zaangażowanie i motywacja oznaczają, że nie ma tutaj żadnych ograniczeń. To również motywuje moich pracowników. Wspieram ich w osiąganiu ich zawodowych i osobistych celów w MAHLE! ”

Dr Christian Maisch, szef działu rozwoju systemów

Twój rozwój zawodowy

Rozmowa roczna

Podczas rozmowy spotykasz sie z menedżerem aby omówić wspólpracę, swoje role i potencjalne zmiany w przyszłości. Szczeólnie ważne jest fakt Twojejgo rozwoju zawodowego. To czas na dyskusję o potrzebach, nowych pomysłach i wyznaczanie celów.

Szkolenia

Masz możliwość wyboru kilku środków rozwoju zawodowego i osobistego. Oprócz bezpośredniego szkolenia z doświadczonymi trenerami oferujemy również innowacyjne formy uczenia się, takie jak e-learning lub blended learning - mieszanka bezpośrednich spotkań, e-learningu i mentoringu.

Wykorzystanie zdolności menedżerskich

Szukasz kariery menedżerskiej? Jeśli tak, to możemy zaoferować idealne środowisko. Ocenimy Twoje umiejętności, kreatywność i przedsiębiorczość. Przygotujemy Cię do nowego stanowiska kierowniczego, korzystając z naszych specjalnych programów rozwojowych.

Etapy rekrutacji

Zapoznamy sie z Twoim CV

Oferty pracy możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli uważasz, że otwarte stanowisko jest dla Ciebie wyślij nam CV.
Zgłoszenia weryfikujemy na bieżąco, zatem jeśli doświadczenie i umiejętności będą odpowiadały naszym aktualnym potrzebom, w ciągu kilku dni zadzwonimy z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną.

Poznamy się podczas rozmowy

Jeśli przyjmiesz nasze zaproszenie na rozmowę, spotkamy się online lub w jednej z naszych siedzib - Wrocławiu, Krotoszynie lub Ostrowie Wielkopolskim.
Rozmowa jest zarówno dla nas jak i dla Ciebie – służy temu abyśmy mogli lepiej się poznać.

Poinformujemy o wyniku rekrutacji

Niezależnie od dalszych losów Twojej aplikacji możesz liczyć na informacje o wyniku rozmowy w terminie do 2 tygodni od jej odbycia (z reguły wcześniej). Jeśli wszyscy będziemy chcieli współpracować, poprosimy Cię o zaakceptowanie naszej oferty.

Powitamy Cię w firmie

Jeśli zechcesz dołączyć do MAHLE, powitamy Cię serdecznie oraz wprowadzimy w codzienne obowiązki. Na dalszym etapie będziemy Cię wspierać w rozwoju zawodowym, jeśli zechcesz, również na innych stanowiskach w ramach Grupy MAHLE na całym świecie.

Więcej informacji o Twoim zgłoszeniu.

Więcej o pracy w MAHLE

Share