Twoje doświadczenie zawodowe i nasze możliwości - razem dobra perspektywa na przyszłość.

Czy jako specjalista i menedżer poszukujesz odpowiedzialnych zadań i ról, które dają ci miejsce do działania. Jeśli tak, to musimy porozmawiać. Cenimy osoby zaangażowane, które chcą mieć duży wpływ na motoryzację i szeroko rozumianą przyszłą mobilność.

Różnorodne możliwości w międzynarodowym środowisku

Wpływamy na aktualną i przyszłą mobilność. Mamy dla Ciebie odpowiedzialne stanowiska i ciekawe wyzwania, w których możesz wykorzystać swój potencjał. Będziesz pracować nad międzynarodowymi projektami - będziesz w bliskim kontakcie zarówno z lokalnymi zespołami projektowymi jak i ze współpracownikami z placówek MAHLE na całym świecie. Oczekujemy od Ciebie odwagi i samodzielności, niezależnie od tego w jakich projektach będziesz brał udział.

Badania i rozwój, technologia informacyjna, zarządzanie jakością, produkcja, sprzedaż, zakupy lub kontroling - wiele możliwości czeka. Dołącz do nas.

Czy to praca dla mnie?

Jeśli lubisz różnorodność, myślisz nieszablonowo i jesteś międzynarodowym graczem zespołowym, rozwijaj z nami swoją karierę. Szukamy wszechstronnych, innowacyjnych ludzi, którzy myślą międzykulturowo i pracują odpowiedzialnie.

Dr Christian Maisch, szef działu rozwoju systemów

„Silnik spalinowy jutra w świecie pełnym napędów elektrycznych - moja ścieżka kariery w MAHLE pozostaje ekscytująca. Duch zespołu, zaangażowanie i motywacja oznaczają, że nie ma tutaj żadnych ograniczeń. To również motywuje moich pracowników. Wspieram ich w osiąganiu ich zawodowych i osobistych celów w MAHLE! ”

Dr Christian Maisch, szef działu rozwoju systemów

Więcej o pracy w MAHLE

Share