Aplikacja online

W każdym ogłoszeniu znajdzieś przycisk „Aplikuj”, który prowadzi bezpośrednio do portalu rekrutacyjnego. Jeśli aplikujesz po raz pierwszy, zarejestruj się. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku. W przypadku kolejnych wizyt w portalu rekrutacyjnym MAHLE wystarczy zalogować się za pomocą wybranego samodzielnie hasła i adresu e-mail.

Przejdź do portalu rekrutacyjnego MAHLE

Dokumenty aplikacyjne

Twoje CV jest dla nas najważniejszym dokumentem niezbędnym dla aplikowania do MAHLE.

  • Prześlij CV za pomocą naszego portalu rekrutacyjnego.


Ponadto, w zależności od stanowiska, można przesłać inne dokumenty:

  • Certyfikaty
  • Referencje
  • Świadectwa kwalifikacji
  • Świadectwa szkolne

Pamiętaj, że twoje pliki powinny być w jednym z następujących formatów: PDF, DOC, DOCX, JPG, JPEG, PPT, PPTX.

Etapy rekrutacji

Zapoznamy się z Twoim CV

Oferty pracy możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli uważasz, że otwarte stanowisko jest dla Ciebie, wyślij nam CV.
Zgłoszenia weryfikujemy na bieżąco, zatem jeśli doświadczenie i umiejętności będą odpowiadały naszym aktualnym potrzebom zadzwonimy z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną.

Poznamy się podczas rozmowy

Jeśli przyjmiesz nasze zaproszenie na rozmowę, spotkamy się online lub w jednym z naszych oddziałów - we Wrocławiu, Krotoszynie lub Ostrowie Wielkopolskim.
Rozmowa jest zarówno dla nas jak i dla Ciebie – służy temu abyśmy mogli lepiej się poznać.

Poinformujemy o wyniku rekrutacji

Niezależnie od dalszych losów Twojej aplikacji możesz liczyć na informacje o wyniku rozmowy w terminie do 2 tygodni od jej odbycia (z reguły wcześniej). Jeśli wszyscy będziemy chcieli współpracować, poprosimy Cię o zaakceptowanie naszej oferty.

Powitamy Cię w firmie

Jeśli zechcesz dołączyć do MAHLE, powitamy Cię serdecznie oraz wprowadzimy w codzienne obowiązki. Na dalszym etapie będziemy Cię wspierać w rozwoju zawodowym, jeśli zechcesz, również na innych stanowiskach w ramach Grupy MAHLE na całym świecie.

Więcej informacji o Twoim zgłoszeniu.

Karoline Poguntke, Head of Recruiting

Nasi kandydaci mają bardzo indywidualne pytania dotyczące ich aplikacji. Staramy się odpowiadać na wszelkie pytania i pomagamy we wszystkich tematach związanych z aplikacjami i procesem rekrutacji.

Karoline Poguntke, Head of Recruiting

Dodatkowe informacje

Share