Oto jak aplikować do MAHLE

Najlepszy i najszybszy sposób ubiegania się o pracę w Polsce jest drogą online - za pomocą portalu rekrutacyjnego MAHLE eMploy lub e-mailem. Przedstawiamy najważniejsze kroki. Możesz poźniej śledzić postępy Twojej aplikacji.

Sposoby aplikowania w naszych placówkach poza granicami kraju różnią się. Wybierz odpowiedni kraj na mapie świata i dowiedz się więcej.

Aplikacja online

W każdym ogłoszeniu znajdzieś przycisk „Aplikuj”, który prowadzi bezpośrednio do portalu rekrutacyjnego MAHLE eMploy. Jeśli aplikujesz po raz pierwszy, zarejestruj się. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku. W przypadku kolejnych wizyt w portalu rekrutacyjnym MAHLE eMploy wystarczy zalogować się za pomocą wybranego samodzielnie hasła i adresu e-mail.

Przejdź do portalu rekrutacyjnego MAHLE

Dokumenty aplikacyjne

Twoje CV jest dla nas najważniejszym dokumentem niezbędnym dla aplikowania do MAHLE.

Jeśli masz dodatkowe dokumenty, takie jak list motywacyjny lub certyfikaty to świetnie. W razie potrzeby możesz je też wysłać w późniejszym czasie.

Niezbedne dokumenty:

  • Kompletne CV. Możesz je dodać w portalu rekrutacyjnym eMploy.

Ponadto, w zależności od stanowiska, można przesłać inne dokumenty:

  • Certyfikaty
  • Referencje
  • Świadectwa kwalifikacji
  • Świadectwa szkolne

Pamiętaj, że twoje pliki powinny być w jednym z następujących formatów: DOC, DOCX, JPG, JPEG, PDF, PPT, PPTX.

Sposoby aplikowania

Aplikuj na e-mail

Jeśli z jakiś względów nie możesz przesłać nam aplikacji online przez portal rekrutacyjny MAHLE eMploy, możesz wysłać do nas swoją aplikację pocztą elektroniczną. Odpowiedni adres można znaleźć w każdym ogłoszeniu.

Pamiętaj, że takie zgłoszenie będziemy przetwarzać cyfrowo.

Karoline Poguntke, Head of Recruiting

Wnioskodawcy mają bardzo indywidualne pytania dotyczące ich aplikacji. Staramy się wyjaśnić te kwestie i pomagamy we wszystkich tematach związanych z Twoją aplikacją. Możesz znaleźć właściwą osobę kontaktową bezpośrednio w ofercie pracy.

Karoline Poguntke, Head of Recruiting

Dodatkowe informacje

Share