Wspaniałe możliwości

Czy chcesz rozpocząć karierę teraz? Z nami możesz planować długoterminowo.

Zatrudnienie

Może to już czas aby wykorzystać wiedzę w praktyce? Z nami znajdziesz wiele sposobów na rozwój zawodowy i osobisty, w Polsce i na całym świecie.

Czy wiesz w którym obszarze chciałbyś pracować? Badania i rozwój, IT, finanse, sprzedaż, kontrola, zakupy, produkcja lub inne? Zacznij od razu w jednej z Twoich dziedzin.

W zależności od stanowiska i zadań, szukamy absolwentów w różnych dyscyplinach. Inżynierowie, informatycy, pracownicy sprzedaży i eksperci z innych dziedzin znajdą tu interesujące miejsca pracy. Czy jesteś entuzjastycznie nastawiony do swojej dziedziny wiedzy, chcesz się rozwijać zawodowo w tym kierunku? Aplikuj teraz.

Rodzaje aktualnie poszukiwanych specjalności można znaleźć w naszych aktualnych ogłoszeniach o pracę.

Anabelle Silcher, Specjalistka Zarządzania Jakością

" Moją karierę w MAHLE rozpoczęłam jako absolwentka. Przede wszystkim uważałam, że międzynarodowy charakter firmy daje szeroki wachlarz możliwości, a otwartość i praca zespołowa, tak charakterystyczne dla MAHLE, są dla mnie szczególnie ważne."

Anabelle Silcher, Specjalistka Zarządzania Jakością

Start w MAHLEProgram Stażowy

Rozpocznij karierę w Międzynarodowym Programie Stażowym

Dla adeptów ekonomii lub techniki: nasz Międzynarodowy Program Stażowy znakomicie przygotuje każdego do rozpoczęcia kariery.
Share