Celosvetový pokrok

Už od roku 1920 sme priekopníkom v rámci ľudskej mobility. Ako popredný medzinárodný partner a dodávateľ v automobilovom priemysle a ako technologický priekopník mobility v budúcnosti, funguje MAHLE Group vo viac ako 160-tich lokáciách na svete.

S našimi znalosťami a inovatívnou silou v oblastiach motorových systémov a komponentov, filtrov, elektrického / elektronického a klimatizačného zariadenia, ponúkame našim zákazníkom široké portfólio produktov. Medzi oblasti, na ktoré sa zameriavame sa radia technológie pohonných jednotiek, klimatizácií a všetko s nimi spojené pre pohonné jednotky v interných spaľovacích motoroch ako aj na účely elektromobility. Každý druhý automobil vyrobený vo svete jazdí s komponentmi MAHLE.

Vytvárajte s nami budúcnosť

Naši zamestnanci sú chrbticou našej spoločnosti. Globálne spolupracujeme na inovovaných produktoch v medzinárodných, interdisciplinárnych tímoch, čím zabezpečujeme jedinečný komepetenčný systém MAHLE - pre našich zákazníkov a svet okolo nás.

Čísla a fakty

71.000zamestnancov vo svete

MAHLE číslach

  • 17 rokov pôsobenia v Nemecku
  • 10,9 milliard Euro za predaj v roku 2021
  • 170 lokácií na 5-tich kontinentoch
  • 12 vývojových centier
  • 5 business units, 4 profit centers
  • 99,9 percent je vo vlastníctve nadácie MAHLE

Fakty

O 99% menej prachu, peľu a roztočov vo vozidlách vďaka MAHLE filtrom

O 50 % viac záberu pre elektrické autá vďaka MAHLE thermoelektrickým zahrievacím pumpám

4.000 najazdených kilometrov motorov Formulou 1 vďaka MAHLE komponentom

80.000 štartov nie je problém pre motor traktora s elektrickým štartérom MAHLE.

Výmenníky tepla MAHLE o veľkosti A4, vážiace 600g majú takú vysokú efektívnosť, že môžu vykúriť šesť rodinných domov uprostred zimy.

Ďalšie informácie

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Kolegialita, pevná hierarchia a osobná zodpovednosť charakterizuje kultúru našej spoločnosti. Pozrite sa, čo ďalšie je pre nás dôležité.

Vaše benefity

Vaše benefity

Individuálne kariérne vyhliadky a vyváženie pracovného a rodinného života - ponúkame Vám oveľa viac. Pozrite sa na benefity, ktoré môžu zamestnanci MAHLE využívať. Ako zamestnanec MAHLE môžete využívať veľké množstvo benefitov.

Zdieľaná zodpovednosť

Zdieľaná zodpovednosť

Ako medzinárodná spoločnosť máme určitý stupeň zodpovednosti. Pozrite sa, ako sme zainteresovaní v charitatívnych a ekologických projektoch vo svete.

Share