Naša ponuka pre Vás

Podporujeme rovnováhu medzi pracovným a rodinným životom našich zamestnancov. Zameriavame sa na služby pre rodiny zamestnancov, osobné zdravie a penzijné pripoistenie.

Pružná pracovná doba

Pružná pracovná doba

Váš život je flexibilný, rovnako tak i my: Vďaka našej pružnej pracovnej doby môžete ľahšie nájsť rovnováhu medzi pracovným a rodinným životom.

Penzijné pripoistenie

Penzijné pripoistenie

O svojich zamestnancov sa zaujímame aj počas ukončení ich kariéry. Po ukončení Vašej skúšobnej doby máte možnosť požiadať o penzijné pripoistenie.

Atraktívna platba

Atraktívna platba

Naši zamestnanci sú naším najväčším prínosom, čo sa odráža na atraktívnom ohodnotenie pre všetkých.

Školiace program

Školiace program

Každý, kto sa ašpiruje na vytváraní budúcnosti sa musí neustále vzdelávať. Poskytovaním osobnej podpory a ďalšieho vzdelávania ponúkame našim zamestnancom príležitosti k profesijnému a osobnému rozvíjaniu.

Benefity

Benefity "MAHLE for me"

Naša jedáleň, aktivity pre zdravie zamestnancov a ďalšie výhody šetria váš čas a vaše nervy.

Program pre odporúčanie zamestnanca

Program pre odporúčanie zamestnanca

Za odporúčanie nového zamestnanca, ktorý zotrvá v pracovnom pomere do konca svojej skúšobnej doby, dostanete atraktívny bonus.

Dr. Fahmi Ben Ahmed, Vedúci projektu v pokročilom vývoji skupiny MAHLE

"Spoločnosť podporuje vyvážený život svojich zamestnancov množstvom ponúk. Spoločenský program nadácie MAHLE značí akou mierou sa spoločnosť stará o svojich zamestnancov. Veľmi dobre si viem predstaviť pokračovanie svojej kariéry v MAHLE. Spoločnosť ponúka viac než dosť oblastí záujmu a budúcich úloh, ktoré potrebujú riešenia. Okrem toho dostávam intenzívnu podporu prostredníctvom školení, účasti na pohovoroch a seminároch ako súčasť môjho osobného a profesionálneho tréningu."

Dr. Fahmi Ben Ahmed, Vedúci projektu v pokročilom vývoji skupiny MAHLE
Share