Tipy pre Vašu žiadosť

Čo by malo byť súčasťou motivačného listu? Ako sa môžem pripraviť na pohovor? Čo môžem očakávať od Assessment centra? Pokiaľ ide o žiadosť, ponúka sa veľa otázok. Máme pre Vás pár tipov.

Vaše resumé

Uveďte Vaše dosahnuté vzdelanie a všetky predchádzajúce profesné skúsenosti. Váš životopis by mal obsahovať všetky dôležité informácie, aby sme mali možnosť získať prehľad o všetkých pracovných pozíciách počas Vašej kariéry.

Samozrejmosťou by mali byť Vaše kontaktné údaje, obsahujúce adresu, telefónny kontakt, e-mailovú adresu. Uveďte prosím, telefónny kontakt, na ktorom ste najčastejšie k zastihnutiu.

Dokumenty pre Vašu žiadosť

Váš skompletizovaný životopis je pre nás ten najdôležitejší dokument. Oceníme tiež motivačný list v prípade, že ho máte vytvorený.

Aby sme spracovali Vašu žiadosť, potrebujeme teda:

  • Váš skompletizovaný životopis

Ďalšie prípadné dokumenty, ktoré môžete tiež doložiť závisí od pozície, na ktorú sa hlásite:

  • Certifikáty
  • Doklad o vzdelaní

Majte prosím na pamäti, že všetky dokumenty by mali byť zaslané v jednom z nasledujúcich formátov: DOC, DOCX, JPG, JPEG, PDF, PPT, PPTX.

Prijímací pohovor

Máte možnosť, ako nás spoznať bližšie. Stretnúť sa na prijímacom pohovore, kde spoznáte nás a prostredie, v ktorom pracujeme. Využite príležitosť spýtať sa na všetko, čo Vás zaujíma a čo by mohlo ovplyvniť Vaše rozhodovanie.

Odštartujte Vašu budúcnosť v MAHLE

Share